Kontakt

akt Aktuálně: V termínech od 2. 11. do 12. 11. 2017 a od 16. 11. do 26. 11. 2017 nebudou probíhat telefonické konzultace s Marcelkou. Děkujeme za pochopení.

akt Komunikovat s Marcelkou je možné pouze telefonicky, od pondělí do čtvrtka mezi 19–21 hodinou, a to prostřednictvím telefonního čísla jejího manžela Romka: (+421) 904 954 580.
Přes Skype, Whatsapp, Viber a jiné podobné aplikace Marcelka nekomunikuje, protože v chaloupce je slabý signál, a proto se hovory přes tyto aplikace neustále přerušují.
Z časových důvodů nekomunikuje ani emailem a SMS zprávami, protože bytůstek, které by  toho využívaly je mnoho a potom by nemohla dělat nic jiného, než odpovídat na ně.
Marcelka nemá počítač ani telefon a veškeré odpovědi zapisuje do svého telefonu Romek.

akt Je možné přijít na jakékoliv setkání a tam položit otázku ústně nebo písemně. To, kdy a kde se jednotlivá setkání konají, najdete v záložce Setkání s Marcelkou a Romkem.

akt  V záložce Audio nahrávky jsou pro vás volně dostupné audio záznamy ze Setkání s Marcelkou a Romkem, na Facebooku ve skupině "Romek a Marcelka z hor – videa" najdete tematická videa.

akt Upozornění: V době konání vícedenních seminářů, tj. nejen víkendových, a také v některých jiných výjimečných případech, jsou večerní telefonické konzultace s Marcelkou zrušeny. Pokud se nedovoláte, je možné to zkusit znovu v následujících dnech.

akt Přes administraci tohoto webu kontakt možný není.

akt Každý večer ve 21 hodin se můžete připojit ke společné meditaci.

akt Správa stránek: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.