Knihy

Aktuálně

akt-30-06-2017-obalkaKniha, napsaná rukou Marcelky, s názvem
Promluvy nikoho protkané příběhy přátel Marcelky a Romka,
je k dispozici na všech setkáních.
Cena 210 Kč nebo 8 €.

Vámi napsané příběhy, které jste prožili v průběhu vaší cesty k sobě samému, můžete i nadále předávat Romkovi a Marcelce. Některé z nich budou použity do dalšího dílu této knížečky.


Tato knížka je rovněž v prodeji:

  • v knihkupectví Hledající, Za Pohořelcem 12, 169 00 Praha 6, tel. 220 873 250, mobil 776 453 310, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , www.hledajici.cz, otevřeno: po–pá 10–18h, ve středu do 20 hodin;
  • v prodějně RITUAL, Vachova 3, Brno, tel. (+420) 737 737 037;
  • v knihkupectví Čtyři směry, Farní 18, Frýdek-Místek, tel. (+420) 602 718 736, www.4smery.cz;
  • na eshopu

 

Knihu je také možné zakoupit formou osobního odběru:

  • v Praze, po domluvě na mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
  • ve Frýdku-Místku, po domluvě na mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Dále je možné využít tabulku na spolujízdu a zkusit se s někým z vašeho okolí dohodnout, jestli by vám knížku z některého setkání nedovezl.

 

 ***

O Marcelce z hor byly sepsány tři knihy: Marcelka z hor, Marcelka z hor 2 a Marcelka z hor 3.
Novinářka Věra Keilová je sepsala z rozhovorů vedených s Marcelkou a jejím manželem Romkem při svých návštěvách v chaloupce, z otázek, které zazněly na setkáních s Marcelkou a Romkem v Čechách a na Slovensku a také ze zvukových nahrávek z těchto setkání.

akt Marcelka z hor 3

akt-28-3-2016-MZH3Z otázek, které zazněly na seminářích a setkáních s Marcelkou a jejím manželem Romkem v průběhu dalšího roku, vznikla kniha, v níž se opět zabýváme tématikou našich partnerských vztahů a vztahů mezi rodiči a dětmi. Dále se zde věnujeme sportu, stravování, péči o tělo, současnému dění ve světě a samozřejmě také fungování naší mysli a tak zvaným elementálním neboli astrálním bytostem.

 

 

 

 

 

akt Marcelka z hor 2

aktualita-22-1-2015Pokračování prvního dílu, které vyšlo v lednu 2015, přináší odpovědi na další otázky související s mystériem života a také se zde objevují témata zcela nová. Týkají se například hojnosti, financí, politiky, ale i smrti a výkladu jinotajů z Bible. Marcelka přitom čtenáře opět vede k poznání sebe sama jako kapičky čirého Vědomí, jež při poznání Pravdy a tak zvaném probuzení splyne s oceánem.

 

 

 

 

akt Marcelka z hor

mzh obalkaTato kniha vznikla z rozhovorů vedených s Marcelkou v průběhu jednoho roku na nejrůznější témata. Mimo jiné se v ní dočtete o tom, jak z duchovního hlediska přistupovat k našim vztahům s druhými lidmi včetně našich partnerů, jak se chovat k dětem a také jak přistupovat ke svému zdraví. Podstatnou část tvoří i vylíčení Marcelčina života a její cesty k Pravdě.

 

 

  


Tyto knihy je možno zakoupit na e-shopu, který byl přesměrován zde.